Едвај ги собра бујните гради во деколтето: Свршеницата на Роналдо со најжешко издание досега (ФОТО)

Атрактивната и сексапилна вереница на Роналдо, Георгина Родригез позираше во провокативно издание, а во преден план беше нејзиното бујно деколте.

Имено таа редовно вежба, има совршена фигура, а често и го покажува тоа.

Овојпат таа позираше во кртка маичка со длабоко деколте и тесни хеланки, а за оваа фотографија таа за неполни 20 часа собра над 2 милиони лајкови.

 

 
 
 
View this post on Instagram

New @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on May 12, 2020 at 9:01am PDT

13.05.2020 - 23:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега