Едвај ги задржа бујните гради: Мажите во транс по последното видео на Сораја

Српската старлета Сораја Вучелиќ ги израдува своите фанови нов видео запис.

Таа на себе имаше фустанче кое едввај и ги држеше големите гради. Таа зазеде безобразна поза и позираше пред објективот.

 
 
 
View this post on Instagram

#village #enjoythemoment

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Mar 7, 2020 at 9:58am PST

08.03.2020 - 12:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега