Елена Ристеска за враќањето од Америка: „Пар луѓе ни се смееја, да не имате корона?

Македонската пејачка Елена Ристеска а почетокот на овој месец беше на патување во Америка, а преку објавена фотографија на Инстаграм откри и како поминал нејзиниот лет за назад во Македонија.

-Оваа силика е на враќање од Амрика на почетокот на март, едвај издржав толку саати со маска ама важно се заштитив од зараза. Само нема да заборавам дека пар луѓе ни се смееја како: Да не имате корона? Се прашувам дали и сега се смеат?! –напиша Ристеска.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.03.2020 - 15:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега