Елена Велевска потврди дека се разведува: Не успеав да го спасам бракот

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ во најавата за вечерната емисија откри дека фолк-пејачката Елена Велевска се разведува.

Елена Велевска се разведува и покрај обидите да го спаси бракот. Таа веста за разделбата ја потврдува за естрадниот магазин „Бекстејџ“, а причините ќе ги открие во вечерното издание на емисијата.

– Многу се трудев за да ги задржам двете позиции, но тоа е, во тек е разводот, рече Елена.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.02.2020 - 09:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега