Емотивна исповед на Миле Кузмановски: Никогаш да не се повтори 2012 година, беше многу тешко, но морав да продолжам со животот

2012 можеби беше и најлоша година на Миле Кузмановски. Тој ја загуби својата сопруга која почина по долго боледување. Во естрадниот магазин Бекстејџ, Миле зборува за смртта на првата сопруга и агонијата низ која поминал по загубата

Тој изјави дека поради ќерките животот мора да продолжи.

Додаде дека се чувствувал и емотивно празен, а што друго кажа погледнете во продолжение:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.03.2020 - 11:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега