Фановите се молат за неа: Актерката на тешка операција, ракот се врати

 

Две ипол години се бори со тешка болест, а сега канцерот повторно се вратил, па холивудската актерка Шанен Доетрти мора пак да оди на тешка операција.

Таа сподели тажни вести со целиот свет. Се врати во болница и таму ја чекаат тешки денови.

Фановите и посакаа се да помине во најдобар ред и напишаа дека се молат за неа.

 

 

 

16.05.2018 - 20:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега