Фетаи и Ленче на прослава во Парк: „Денеска славиме, од вторник за СЈО“

Обвинителките од СЈО Ленче Ристоска и Фатиме Фетаи присуствуваа на прославата за 8-ми септември во Градски Парк.

Како што рекоа, добиле покана како претставници од СЈО од Владата и затоа се присутни, но за СЈО не сакаат да коментираат.

- „Денеска славиме, од вторник за СЈО“, велат тие за Тв21.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.09.2019 - 13:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега