Филип Пецовски: „Скопје е преплавено со лесни девојки!“ (ВИДЕО)

Македонецот што ниже успеси во „Ѕвездите на Гранд“ со шокантно интервју

Младиот и талентиран Филип Пецовски кој што во моментов се натпреварува во „Ѕвездите на Гранд“ во интервју за „Бекстејџ“ одгововараше на интересни и провокативни прашања, а она што особено го привлече вниманието беше фактот дека призна оти во Скопје нема девојка за него затоа што сите биле лесни и евтини.

Што друго откри Пецовски погледнете во интервјуто:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.04.2019 - 15:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега