Филипче ќе одржи прес-конференција во 15:00 часот

Министерот за здравство, Венко Филипче денеска во 15:00 часот ќе одржи прес-конференција.

Акредитираните новинари за онлајн видео вклучување ќе имаат можност за учество на прес-конференцијата во живо. Заради големиот интерес на медиумите, при вклучувањето, ве молиме да поставувате по едно прашање за да им се остави простор на сите заинтересирани да се вклучат во прес-конференцијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.04.2020 - 13:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега