ФОТО: 9 милиони лајкови за задникот на Георгина - Роналдо со ова го сврте вниманието

Напаѓачот на Јувентус, Кристијано Роналдо очигледно знае како да ги стави критиките во втор план, а тоа го направи со објавување на фотографија, на која сите гледаа во неговата девојка Георгина Родригез.

Георгина му помогна на Роналдо со тоа што нејзиниот задник го стави во прв план и така доби огромен број на комплименти за нејзиниот феноменален изглед.

Да потсетиме, Роналдо беше критикуван од јавноста дека го фрлил дресот на Јувентус, но денешната фотографија за момент го тргна вниманието од неговиот потег.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.04.2021 - 17:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега