ФОТО: Активна трудница - Катарина Ивановска и бремена вежба во теретана

Македонската менекенка Катарина Ивановска е бремена по втор пат. Таа деновиве постојано споделува фотографии од нејзиното трудничко стомаче. Овој пат таа објави и фотка додека вежба во теретана. Убавата трудница ниту во бременоста не мирува и се грижи за својата линија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2019 - 11:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега