ФОТО: Американска тенисерка ги почести фановите- се фотографираше топлес на снег

Американската тенисерка Бетани Матек Сандс за време на одморот во националниот парк „Yellowstone“, кој бил покриен со снег, ги покажала голите гради и фотографијата ја објавила на Инстаграм.

„Џастин: Сите го прават тоа. Јас: Навистина? Надвор? На ладново? Џастин: Да, тоа сега е кул...“, напишала тенисерката во описот и на тој начин открила како се одлучила за нудизам на снег. За потребите на Инстаграм, градите ги покрила со емотикони со ѕвезди.

Нејзината голотија привлекла неочекувано големо внимание во српските медиуми, па Бетани споделила и насловни страници на српски медиуми со опис: „Бетани Матек Сандс ги шокираше српските медиуми!“

После тоа објавила и фотографија на која е покрај река облечена во костим за капење.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2019 - 19:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега