ФОТО: Ана Николиќ ослабе, па се стегна во тесен фустан - „Ова е фотка за хејтерите“

Српската пејачка Ана Николиќ по породувањето прилично се здебели, а доби многу критики и од фановите и од медиумите.

Таа сега одлучи да им возврати на новинарите кои ја нарекуваа дебела, па објави фотографија, на која е видно ослабена.

„Оваа фотка е за „КЕЈТЕРИТЕ“ од разните магазини. Се гледаме на суд“, напиша пејачката.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.06.2019 - 11:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега