ФОТО: Анастасија, ќерката на Наум Петрески на прошетка со ќерката

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина станаа родители.

По месец дена од породувањето Анастасија Петреска ќерката на пејачот Наум Петрески на своите фанови на интернет им ја покажа својата ќеркичка.

 

Инаку, целата бременост на пејачката помина без многу помпа околу покажувањето на трудничкото стомаче.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 20:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега