ФОТО: Анастасија со стајлингот разнежни многумина - позираше со јакна на која е насликан нејзиниот татко

Ќерката на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели фотографија на социјалните мрежи со која разнежни многумина.

Имено, таа неодамна отпатува со пријателите во Истанбул. Таа оттаму сподели фотографија во јакна на која е нацртана таа каква што е денес и нејзиниот покоен татко Жељко Ражнатовиќ-Аркан.

Аркан почина кога Анастасија беше многу мала, па сигурно оваа фотографија кај неа буди многу емоции.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.11.2019 - 08:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега