ФОТО: Андријана Јаневска позираше во бикини, а пејачката ѝ напиша коментар - „Напред сестро“

Македонската пејачка и виолинистка Андријана Јаневска е на летен одмор во Охрид од каде објави и фотографии во бикини.

Пејачката навистина изгледа одлично, а за својот изглед доби и пофалби под фотографиите.

Оној коментар кој сите го забележаа е коментарот на пејачката Мјата која напиша: 

„Со вакво тело не знам кој друг од естрадава може да се пофали! Напред сестро!  - коментираше Мијата, додека Андријана остави „задчуден“ симбол.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 13:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега