ФОТО: Анџелина Џоли позираше целосно гола на 45. години - одамна ја немаме видено во вака еротично издание

Анџелина Џоли после неколку години медиумска изолација, повторно редовно се појавува на цврениот тепих и дава интервјуа, а овој пат публиката ја израдува со еротичен едиторијал кој го направила за новото издание на магазинот „Harper's Bazaar".

Убавата актерка ја краси и насловната страница на декемврискиот број на овој весник, а таа во интервју за нив открила и како се носи со последиците после разводот со Бред Пит.

Се уште овие фотографии не се објавени но добивме можност да ѕирнеме во некои од нив, па и во оние на кои Анџелина позирала гола.

Имено, на една фотографија, преубавата 45-годишна актерка е целосно гола, прекриена со проѕирен вел, додека градите ѝ се покриени со рацете.

 
 
 
View this post on Instagram

“Labeling people and putting them into boxes isn’t freedom. Difference and diversity are what I value most—in my family and in others. I don’t want to live in a world where everyone is the same, and I imagine that’s true for everyone reading this. I want to meet people I’ve never met before and learn things I don’t know. The challenge today is to embrace our differences. And not to be fooled by efforts to divide us or make us fear others. We’re seeing a retreat of values worldwide.” #AngelinaJolie opens up in our December 2019/January 2020 issue. Tap the link in our bio to read now. Photography by @solvesundsbostudio Styling by @patrickmackieinsta Hair by #malcomedwards Makeup by @thevalgarland Manicure by @chisatochee

A post shared by Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus) on Nov 5, 2019 at 5:36am PST

Има и уште една заводлива фотографија на која е во црн мрежест комбинизон, под кој носи само долна облека. Во вакво смело издание долго ја немаме видено. Се чини дека Анџелина одлучи повторно да го покаже својот сексипил.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.11.2019 - 08:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега