ФОТО: Атрактивна Бразилка на финалето од Копа Америка навиваше гола

Бразил го победи Перу во финалето од Копа Америка и по дванаесет години повторно се најдоа на престижниот фудбалски трон од Јужна Америка.

Среќата со бразилските фудбалери ја споделија сите нивни навивачи кои беа на и надвор од трибините каде се играше финалето.

А на трибините имаше и една жешка Бразилка која, можеби им донесе и среќа на „кариоките“ со своето разголено издание во кое се појави меѓу публиката.

Целосно гола, поточно со само три микро лепенки на ептен интимните места, фаталната бразилска убавица навиваше на трибините за својот национален тим.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.07.2019 - 16:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега