ФОТО: Барди доби специјален подарок , па се пофали на социјалните мрежи

Енис Барди доби специјален подарок, па се пофали на Инстаграм.

Имено Македонскиот фудбалер и асот на Леванте доби специјален подарок – брендирани патики од брендот „Најк“ со негови иницијали и македонско знаме, па гордо ги покажа на социјалните мрежи и им се заблагодари.

 

16.06.2021 - 09:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега