ФОТО: Бебе гризано и удирано во скопска градинка

Единаесетмесечно бебе било изгризано и удирано во градинка, а мајката одлучи овој ужас да го сподели на својот Фејсбук профил.

Имено, кога отишла да ја земе својата 11-месечнаа ќерка од градинката „Раде Јовчевски Корчагин“, забележала видливи повреди на грбот на детето, по што веднаш отишла во болница. Од страна на воспитувачката ѝ било кажано дека најверојатно ја полазил инсект, но докторката го потврдила тоа во што се сомневала мајката, дека детето е гризено и удирано.

Ова е нејзината приказна:

                              

 

 

 

12.07.2018 - 10:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега