ФОТО: Бијонсе одамна не облекла нешто вака добро - собра повеќе од 5 милиони лајкови на фотографијата

Пејачката Бијонсе на популарната социјална мрежа објави три фотографии на кои позира во златен фустан на арапскиот дизајнер Јусуф Ал Јасмија.

Фановите веднаш почнаа да ѝ упауваат комплименти за изгледот.

„Ти си кралица“, е еден од најчестите коментари, а за само 20 часа, оваа фотографија имаше повеќе од пет милиони „лајкови“, што дефинитивно потврдува дека Бијонсе ја има можеби најверната публика.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on Oct 5, 2019 at 9:17pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.10.2019 - 21:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега