ФОТО: Бред и Џенифер со една фотографија го срушија интернетот - доказ дека хемија меѓу нив се упште постои

Средбата меѓу Џенифер Анистон и Бред Пит на доделувањето на наградите САГ е главна тема на социјалните мрежи, а една фотографија целосно ги воодушевила фановите на поранешниот пар кој се разведе пред 15 години.

Бред и Џенифер се сретнале зад сцената, размениле неколку зборови и се насмевнале, а сето тоа го забележале фоторепортерите. Но, кога Џенифер тргнала да замине, Бред продолжил да ја држи за рака.

Да потсетиме, парот се разведе во 2005 година откако Бред ја запозна Анџелина Џоли на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2020 - 23:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега