ФОТО: Бренда и Брендон објавија заедничка фотографија после 20 години - најпознате близнаци се враќаат на сцената

Од завршувањето на серијата „Беверли Хилс“ поминаа 19 години, а како што е познато, актерите на големо се подготвуваат за новите епизоди . Додека фановите очекуваат што ќе се случи со популарните ликови, Шенон Доерти, која ја глуми Бренда Волш, објави заедничка фотографија со колегата Џејсон Присли, кој во серијата беше нејзиниот брат Брендон Волш.

„И само така, близнаците се вратија“ – напиша актерката под фотографијата.  По ова следеа позитивни  реакции и коментари.

„Ова го прави тинејџерот во мене . Многу сум среќен“, „Со години ја чекам оваа средба“, „ О, Боже, близнаците се вратија во градот“, беа само некои од коментарите.

 
 
 
View this post on Instagram

And just like that, the twins are back.

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on Jun 26, 2019 at 8:23pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.07.2019 - 20:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега