ФОТО: Бујна убавица - скопјанката Ееленора во секси издание и во теретана

Манекенката Еелеонора Миљковиќ, која својата слава ја зголеми со учеството во рпското реално шоу Задруга, важи за една од најзгодните жени на јавната сцена на Балканот.

Скопјанката на својот Инстаграм профил често објавува провокативни фотографии, а сега покажа и како таа изгледа во теретана.

Со деколтето во преден план, Еленора е секси и додека вежба.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Миљковиќ Елеонора (@miljkovikj.official) on Feb 21, 2020 at 5:31am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2020 - 15:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега