ФОТО: Деколтето на Нивес не го собира во ниеден костим за капење

Нивес Целзиус со најбујно деколте до сега.

Хрватската актерка, пејачка и старлета во провокативно издание.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2019 - 18:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега