ФОТО: Деми Роуз ги препоти своите фанови- „кралицата на облините“ позираше во најмалото бикини досега

 

Британската манекенка Деми Роуз повторно го „запали“ Инстаграм, но и ги „препоти“ сите што ја следат на оваа социјална мрежа.

„Врзи се - полетуваме! - можеби може да се искористи за оваа намена, имајќи предвид дека последната фотографија на моделот со најголеми природни гради привлече големо внимание.

Се чини дека таа одмара на остров, а позираше на луксузна јахта.

И тоа не е само обично позирање, туку позирање и „предизвикување“ во најмало можно бикини, од кое може да се види само мал триаголник ...

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 12:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега