ФОТО: Деми Роуз ја раскопча маичката, а фановите во „транс“ од бујното деколте

Британската манекенка Деми Роуз бујното деколте го стави во преден план.

Имено таа ја раскопча тесната маичка, а бујните гради едвај останаа на место, а фановите веднаш ја опсипаа со пофалби и комплименти.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Rose (@demirose)

23.06.2021 - 09:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега