ФОТО: Деми Роуз се соблече гола, од нејзините облини занемеа фановите

Британката Деми Роуз е една од најпопуларните жени на Инстаграм, а нејзините жешки фотки секојдневно ги гледаат милиони луѓе. Деми со задоволство ги покажува своите облини, а сега отиде чекор подалеку и позираше целосно гола за еротски едиторијал.

Ја фотографираше познатиот фотограф Дени Десантос, а резултатот воодушеви стотина илјади луѓе и на нејзиниот и на неговиот Инстаграм профил.

На фотографиите Деми позира во самрак покрај базенот, со грбот завртена кон камерата.

„Најдоброто тело на Инстаграм“, се согласија илјадници нејзини обожаватели.

 
 
 
View this post on Instagram

Pray for me @dannydesantos

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Dec 9, 2019 at 10:40am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Skinny dipping in the rain @dannydesantos

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Dec 10, 2019 at 12:32pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.12.2019 - 12:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега