ФОТО: Девојката со бујни облини го следи трендот- објави разголена фотографија на снегот

Девојката со бујни атрибути секојдневно на Инатсаграм споделува провокативни и разголени фотографии, а овојпат реши да го следи трендот, па да објави разголена фотографија на снегот.

Имено британската манекенка Деми Роуз во рскопчан скафандер  позираше на снегот, а потоа се сврте со грбот и го покажа задникот.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Starting to love all seasons.

A post shared by Demi (@demirose) on Mar 4, 2020 at 11:16am PST

Таа пред неколку дена пак беше на плажа во Лос Анџелес, а оттаму пак сподели фотографија во претесно бикини.

 
 
 
View this post on Instagram

Bikes and bunnies @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi (@demirose) on Feb 25, 2020 at 1:05pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 11:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега