ФОТО: Директорот на Гранд сите го знаат - Малкумина знаат дека овој пејач му е брат

Жика Јакшиќ, директорот на Гранд им е познат на сите, а малкумина знаат кој е неговиот брат, кој исто така е во светот на музиката.

Во прашање е Владимир Јакшиќ Муса, познат по рокенрол музиката во Србија.

Токму Жика ги продуцира неговите албуми.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 20:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега