ФОТО: Досега необјавена фотографија со Анџелина Џоли - покажува дали има силикон на усните

Ова е ретко видена фотографија од филмската ѕвезда Анџелина Џоли, на која е со мајка и.

Се гледа дека од неа ја наследила убавината и дека устата не и е силиконска, како што кружат гласини со години.

 

 

 

 

23.09.2018 - 15:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега