ФОТО: Дрво падна врз автомобили во Кисела Вода

Дрво падна врз неколку автомобили во скопска Кисела Вода.

Причината најверојатно е снегот кој го натежнал дрвото врз автомобилите на паркингот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.04.2020 - 19:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега