ФОТО: Двете убавици се игнорираа на црвениот тепих - Поради актерот станаа ривалки

Тони Гарн и Камила Мороне, двете убави манекенки, беа на Канскиот фестивал, но и двете се игнорираа поради Леонадро Ди Каприо.

Тони од 2013. фо 2014. му беше девојка, додека Камила потоа беше со него, а во една прилика Тони дознала дека тој излегувал од ноќен клуб со полно убавици меѓу кои и Камила.

Двете убавици се игнорираа цела вечер.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.05.2019 - 22:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега