ФОТО: Џенифер Анистон ја прогласија за царица – покажа како ѝ успеа да не го изгужва фустанот

Доделувањето на SAG наградите, меѓу другото ги одбележа и фустанот на наградената актерка Џенифер Анистон, кој најверојатно дополнителни ги разгоре страстите меѓу неа и поранешниот партнер Бред Пит.

Белиот сатенски фустан под кој актерката не носела градник, да се носи е вистински проблем бидејќи материјалот лесно се гужва.

За да го избегне тој момент, Џен морала многу да се намачи, а како го сочувала фустанот се пофали на Инстаграм.

-Не е изгужван…потешко отколку што изгледа, напиша актерката.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2020 - 15:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега