ФОТО: Џенифер Анистон си направи Инстаграм профил и објави фотографија со нив

Холивудкста актерка Џенифер Анистон им се придружи на многу познати личности и конечно направи профил на Инстаграм.

-Сега сме „пријатели“ на Инстаграм. Здраво Инстаграме - порачала Џенифер во опис на фотографијата со легендарната екипа актери од популарната серија „Пријатели“.

 
 
 
View this post on Instagram

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on Oct 15, 2019 at 6:03am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2019 - 23:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега