ФОТО: Џенифер го покажа голото тело и собра 3 милиони лајкови за половина ден

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го пак го запали Инстаграм .  Латино ѕвездата го покажа совршеното тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови.

Нејзината одлична физичка форма не е изненадување – Џеј Ло често споделува фотографии и видеа како напорно тренира, танцува и здраво се храни за да биде во топ форма.

 
 
 
View this post on Instagram

Vacation vibes #SummerNights #SummerSunset : @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Sep 19, 2020 at 4:01pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.09.2020 - 10:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега