Фото: Едната во црно, другата во бело - Карлеуша ја однесе мајка си на одмор

Едната во бело, другата во црно. Карлеуша ја однесе мајка си на одмор, а веднаш позираше со неа и на социјалните мрежи. Двете уживаат во Грција.

 

 

 

22.08.2017 - 10:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа