ФОТО: Елена Ристеска со деколтето го запали Инстаграм

Елена Ристеска го запали Инстаграм со оваа фотографија.

 

 

 

 

12.11.2018 - 21:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега