ФОТО: Елена Ристеска во прегратка на маж, откри дека го нашла вистинскиот: „Ова е почеток на нова ера“

Пејачката Елена Ристеска на својот профил на Инстаграм објави фотографија со која збуни многумина.

На фотографијата, Елена е со момче, во Флорида, на зајдисонце, а под истата пишува:

„Ова е почеток на нова ера… На една долга љубовна приказна… Приказна за вистинската љубов… Со активирање на твоите сетила и интуицијата ќе го пронајдеш вистинскиот…“

 
 
 
View this post on Instagram

. #sunrise #love #sunnyislesbeach #miami #florida

A post shared by  ERA (@elenaristeska_era) on Mar 11, 2020 at 11:06am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.03.2020 - 10:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега