ФОТО: Елена Ристевска без грам шминка, но и во интересна и несекојдневна поза

Македонската пејачка Елена Ристеска, за разлика од останатите познати личности, летото го користи не само за да одмара, туку и да започне во јога вежби.

Преку, социјалните мрежи таа се пофали со неколку фотографии каде прави тешки јога пози.

Ристеска немаше проблем и да покаже како изгледа без грам шминка, па од плажа објави фотографија на која нема “мејкап“, а фановите и порачаа: конечно убава слика.

 

 
 
 
View this post on Instagram

#chilling #beach #selfie #nude #nomakeup #crazyhairday #vitaminsea

A post shared by ELENA RISTESKA ARTIST (@elenaristeska_era) on Jul 19, 2019 at 10:52am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.07.2019 - 11:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега