ФОТО: Емили ги собра сите погледи на црвениот тепих со своето деколте

На 73. доделување на Тони наградите во Њујорк, познати дами ги покажаа своите најдобри модни изданија, но апсолутна доминација оствари манекенката Емили Ратајковски.

Меѓу славните гости најмногу внимание привлече Емили, а заслужно за тоа е секако нејзиното бомбастично деколте и фустанот кој дозволува да се развие фантазија.

Погледнете:

Emili na dodeli Toni nagrada

Ljudi joj kažu da je glupa jer se skida gola, ali ona ima spreman odgovor

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 13:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега