ФОТО: Ешли Греам позираше целосно гола, со својот син Исак на градите

Најпознатата плус сајз манекенка на светот, Ешли Греам, пред неколку месеци стана мајка.

 Ешли Греем за магазинот „Ел“ позираше целосно гола со својот син Исак на градите, а во интервјуто за новото издание, зборува за мајчинството.

„Имам неколку членови на семејството кои се бремени и инстинктот ми кажува да им дадам совет, но се воздржувам секој пат затоа што се сеќавам како се чувствував кога другите ми велеа што да правам и ми даваа совети што не ги барав“, искрена е моделката, која првпат стана мајка пред шест месеци.

 Ако некој ве праша, одговорете, во спротивно држете ја устата затворена. Приказните за мајчинството на социјалните мрежи се надвор контрола“, смета таа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.08.2020 - 16:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега