ФОТО: Ева се породи на 44. години, а изгледа одлично - актерката го покажа затегнатото тело, сите ѝ завидуваат

Американската актерка Ева Лонгорија својот син Сантијаго го роди на 44 години, а потоа се посвети на тренинзи и линијата ја донесе до совршенство.

Актерката на Инстаграм објави фотографија во бикини која ги „запали“ социјалните мрежи.

Сите ѝ оставаа коментари дека изгледа одлично.

 
 
 
View this post on Instagram

Thank you @Ricky_Martin for reminding us sometimes we just gotta hit PAUSE  #PausaPlay #Pausa #RickyMartin

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on May 28, 2020 at 3:18pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.06.2020 - 12:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега