ФОТО: Георгина му „сплете“ нов имиџ на Роналдо

Девојјката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез му „сплете“ нов имиџ на Португалецот.

Роналдо е негативен на Ковид-19, продолжи со тренинзи, има и нов имиџ.

Георгина му направи нови плетенки на Роналдо кој уживаше во нејзината прегратка.

 
 
 
View this post on Instagram

Me encanta mimar a mis amores Esta tarde practicando trenzas de raiz (Este modelo se sabe quedar quieto) Look @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on May 19, 2020 at 8:54am PDT

21.05.2020 - 22:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега