ФОТО: Ги покажа оргомните гради и ги збуни минувачите - деколте од кое застанува здивот

Пријанка Чопра неодамна се омажи за пејачот Ника Џонас, а судејќи по фотографиите, може да се забележи дека бракот многу ? одговара.

Облекла цветен фустан кој ја истакнал нејзината совршена фигура, но и облините, па малку кој останал рамнодушен на погледот.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.10.2019 - 18:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега