ФОТО: Го ископира изгледот на Цеца - раперка облече ист фустан како и фолк-ѕвездата на свадбата на Вељко

Српската раперка Ивана Расиќ попозната како Сајси МС (38) го привлече целото свое внимание на доделувањето на МАК наградите  откако се појави во комбинација која на сите веќе добро им е позната.

Станува збор за фустанот кој Цеца го носеше во улога на свекрва на свадбата на нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ.

Српските медиуми пишуваат дури и дека фризурата и била иста, а нивната разлика била само во алките кои раперката ги носела на рацете.

Фановите дури започнаа и јавна дебата на која подобро и стои фустанот, што мислите?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.01.2020 - 19:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега