ФОТО: Го покажа најсилниот адут - девојката на Роналдо со провокативна фотографија, никој не остана рамнодушен

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, ги воодушевила фановите со провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Георгина објавила провокативна фотографија во лифт, што предизвикало големо внимание од бројни славни личности.

Бројни манекенки и сопруги на фудбалери ѝ оставиле коментари дека се воодушевени од нејзиниот изглед.

 
 
 
View this post on Instagram

 #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Oct 20, 2019 at 9:52am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 @prettylittlething 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Oct 7, 2019 at 10:36am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 20:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега