ФОТО: Гоца Тржан објави фотографија од полугол маж - „Еве, ако некој е заинтересиран“

Српската пејачка Гоца Тржан ги запрепасти своите фанови откако на Твитер објави фотографија од полугол маж на кој му се гледа половиот орган, а потоа им го предложила на своите следбеници.

„Еве, ако некој е заинтересиран, мене ова постојано ми пристигнува, па ми е жал да не го споделам со вас (огромни се шансите ова да не се негови фотографии, само велам)“, напишала пејачката на социјалните мрежи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2020 - 17:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега