ФОТО: Гол грб и танга со циркони - српската пејачка во „жешко“ издание прошета на црвениот тепих

Српската пејачка Сара Јовановиќ многумина воодушеви синоќа на МАС доделувањето на награди, кога во бебешко розева боја на фустан со целосно отворен грб се појави на црвениот тепих, од кој наѕирале танга гаќичките.

Ваквиот стајлинбг веќе бил виден во јуни 2019 година на „Мет гала“, кога светски познатата манекенка и сопруга на Џастин Бибер, Хејли Бибер носела скоро идентичен фустан.

Тоа дури го забележале и фановите на Сара, па поради тоа ѝ оставиле негативно коментари на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.01.2020 - 18:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега