ФОТО: Горд на својата сопруга - сопругот на Јелена Карлеуша објави нејзина фотографија без шминка и фотошоп

Јелена Карлеуша е позната како некој кој големо внимание обрнува на својот изглед.

Посебно грижливо одбира комбинации за снимање на „Ѕвездите на Гранд“, а таму никогаш не се појавува без шминка.

Познато е дека Јелена ниту на социјалните мрежи не објавува свои фотографии без шминка, но сепак една таква нејзиниот сопруг Душко Тошиќ објавил пред две години на Инстаграм и на сите им покажал како изгледа пејачката.

На снимката Јелена има минимално шминка и тотално е во опуштено издание.

jelena1

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2019 - 11:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега